Сьогодні 13 січня 2026 р.

Антоненко: «Стандарти «Карпат» вплинули на перебіг подій. Це моя проблема»

Прес-конференція головного тренера київської «Оболоні» Олександра Антоненка після матчу 6-го туру УПЛ проти «Карпат» (0:2).

– Ми важко увійшли в гру. На це вплинув швидкий пропущений гол. Думаємо, що саме цей гол вплинув на подальший перебіг подій. Нам довелося грати так, як ми не планували.

– За що можете похвалити сьогодні свою команду?
– За другий тайм. Спрацювали дуже агресивно. У нас було бажання відігратися, але десь нам трошки не пощастило. Особливо, коли ми могли забити м’яч і скоротити відставання. Думаю, що була би дуже гарна кінцівка для всіх нас.

– Два пропущені голи зі стандартів це проблема вашої команди чи просто випадковість?
– Це моя проблема, швидше за все. Ми десь не дорозібрали, не вказали на те, як нам треба спрацювати. Гравці намагалися виправити ситуацію. Стандарти вплинули на перебіг на подій, особливо перший.

– Чи суттєво на хід матчу вплинула повітряна тривога?
– Ми поспілкувалися, спробували перебудуватися. Десь нам вдалося, а десь – ні. Гадаю, що другий тайм нам вдався більше, ніж перший.

22 вересня 2025 19:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Динамо вийшло з відпустки. Перший день медогляду

 

12 січня 2026 20:00

Динамо: ще трохи й повернемося. Підсумуємо минулий рік?

 

12 січня 2026 09:00

Найкращі порятунки року: Нещерет, Моргун, Суркіс. Ефектні сейви воротарів Динамо

 

08 січня 2026 17:10