Сьогодні 27 червня 2026 р.

Шищенко залишив «Оболонь»

ФК «Оболонь» офіційно повідомляє: за обопільною згодою сторін припинено співпрацю з головним тренером Сергієм Шищенком. Рішення вступає в дію з 16 червня 2025 року.

Сергій Юрійович очолив «пивоварів» 5 вересня 2024 року. За цей період він провів 25 офіційних матчів, у яких команда здобула: 8 перемог, 7 нічиїх і 10 поразок.

Під його керівництвом «біло-зелені» завершили сезон-2024/25 на 11-й позиції в турнірній таблиці УПЛ.

Надалі обов’язки головного тренера буде виконувати Олександр Антоненко.

6 червня 2025 13:08







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00