Сьогодні 8 червня 2026 р.

Шепелєв залишив «Динамо»

Футбольний клуб «Динамо» (Київ) та півзахисник Володимир Шепелєв досягли згоди про припинення дії контракту.

Володимир залишив клуб на правах вільного агента.

Зазначимо, що Шепелєв виступав за юнацьку та молодіжну команду «Динамо», перш ніж дебютував за «основу» 25 лютого 2017-го у виїзному матчі з луганською «Зорею» (2:1). Загалом за цей час провів більше 200 матчів за «біло-синіх» у всіх турнірах та забив сім м’ячів.

У складі «Динамо» вигравав чемпіонат України, двічі Кубок та тричі Суперкубок України, грав у Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

ФК «Динамо» (Київ) дякує Володимиру Шепелєву за його виступи у нашій команді, за професіоналізм, відповідальність та самовіддачу. Бажаємо гравцю успіхів та перемог у подальшій кар'єрі!

16 січня 2025 11:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Кудрівка – Агробізнес. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 21:15

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Олександрія – Лівий Берег. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 19:00

Топ-10. Найкращі динамівські голи травня

 

04 червня 2026 19:09