Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Олександрія – Динамо (Батумі) 2:4. За грузинськими стандартами

Після невеличкого відпочинку «Олександрія» розпочала другий етап підготовки на зимових зборах у Туреччині спарингом проти ФК «Динамо» (Батумі).

Олександрійці домінували практично весь перший тайм. Хоча стартові хвилини та кінцівка тайму були за гравцями «Динамо»: на 37-й та 44-й хвилинах вони забили (обидва голи зі «стандарту»).

На початку другої половини, провівши хорошу атаку, українці забили, скоротивши відставання в рахунку. Голом відзначився Вікентій Волошин. Це сталося на 51-й хвилині.

На 64-й хвилині непорозуміння гравців у власному штрафному майданчику призвело до третього голу грузин. Валерій Бондаренко віддав пас на Геогрія Єрмакова, який не встиг відреагувати, й м'яч закотився  у ворота. Автогол.

На 79-й хвилині чергова атака «містян» завершилася взяттям воріт. Олег Кожушко віддав чудовий пас на Сергія Рибалку. Той, з льоту, пробив в сітку – 2:3. Але на 85-й хвилині футболісти «Динамо» збільшили відставання. Остаточний рахунок зустрічі – 2:4.

ОЛЕКСАНДРІЯ (Україна) – ДИНАМО (Батумі, Грузія) – 2:4
Волошин (51), Рибалка (79) – (37), (44), (64), (85).
Олександрія (1-й тайм): Горох, Бабогло, Ковалець, Авагімян, Третьяков, Мірошніченко, Цуріков, Михайленко, Мустафаєв, гравець на перегляді, Логінов. (2-й тайм): Єрмаков, Мельник, Дришлюк, Волошин, Кожушко, Шулянський, Білошевський, Скорко, Копина, Рибалка, Бондаренко.

5 лютого 2023 20:15