Сьогодні 19 квітня 2025 р.

Маханьков: «Верес» виглядав агресивнішим та закономірно переміг»

Голкіпер криворізького «Кривбаса» Володимир Маханьков поділився емоціями після матчу проти «Вереса» (3:0), де він припустився результативної помилки.

– Після матчу експерти в студії УПЛ ТБ дійшли висновку, що рахунок не по грі. Погоджуєтесь?
- Ми допустили багато помилок. Я в першому таймі помилився і це призвело до першого пропущеного мʼяча. Хотів би вибачитись перед командою, вболівальниками за це, за результат. Це футбол, і він складається з помилок і вдалих дій. На жаль, сьогодні ми помилялись більше, а суперник виглядав агресивнішим та закономірно переміг в цілому.

– «Кривбас» створив більше небезпечних моментів, але поступився. Як це прокоментуєте, чого не вистачило?
– Багато чого. Моя зона відповідальності - не пропускати, рятувати команду. Це невдалий матч для мене, для команди. Рецепт один - скоріше забувати гру, робити висновки, працювати далі. Професійний спорт він такий.

Такі моменти бувають, ми їх разом переживемо та вийдемо з ситуації з високо піднятою головою. В наступній грі проти «Інгульця» будемо намагатись реабілітуватись перед нашими відданими вболівальниками.

23 лютого 2025 16:11







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 25-й тур. Карпати – Рух. Огляд матчу

 

19 квітня 2025 16:06

Україна, 25-й тур. Динамо – Оболонь. Огляд матчу

 

18 квітня 2025 20:49

Україна, 25-й тур. Ворскла – Олександрія. Огляд матчу

 

18 квітня 2025 18:49