Сьогодні 23 червня 2026 р.

Тренер «Ворскли»: «Трагедії не робимо»

На пресконференції після матчу з «Дніпром-1» (1:5) «Ворсклу» представляв асистент головного тренера Олександр Омельчук.

– Був матч за третє місце, і не можна казати, що команда вийшла немотивованою. Що сталося?

– За три дні о матчу в нас захворіли троє гравців: була температура у Степанюка, Тілля, Кушніренка. В нас обойма 12-13 чоловік. Грають одні й ті ж, накопичується втома, і сьогодні це відчувалося. «Дніпро-1» був значно свіжішим, а нам було дуже тяжко. Пропустили ще й швидкий гол. У другому таймі, мабуть, сказався клас суперника. Він заслужив перемогу. А нам треба з цієї ситуації виходити. Юрій Вілійович сказав хлопцям, що трагедії ми не робимо. Так, рахунок великий, я згоден. Але в нас ще дві гри, і їх потрібно провести гідно, щоб піти на перерву.

– Після першого тайму ще можна було щось виправити, але у другому команда посипалася…

– Так, у другому таймі ми випустили п’ятьох хлопців з молодіжного складу, щоб зберегти гравців, які перебували на трьох жовтих картках, на матчі з «Рухом» та «Львовом». Повторюся, нас приїхало лише 12 чоловік. Не вистачило, напевно, свіжості, плюс суперник пресингував, грав. Заслужена перемога «Дніпра-1», з чим вітаю.

27 листопада 2021 23:10







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00