Сьогодні 24 березня 2026 р.

«Динамо» в Туреччині: відновлювальний день після двох спарингів

Наступного дня після двох контрольних матчів, які «Динамо» провело в один день тренувального збору в Туреччині, «біло-сині» провели одне тренування на футбольному полі. 

Воно було нетривалим і носило відновлювальний характер. Почалося з пробіжки у легкому темпі, після чого польові гравці позмагалися в одній із своїх найулюбленіших ігрових вправ на цьому зборі. Поділені на чотири команди, кожна з них мала через пас на третього провести м’яч через кожного учасника команди по колу та першою вразити маленькі ворота, встановлені в середині поля.

У цей час голкіпери займалися за своєю програмою, відпрацьовуючи спеціальні вправи. Завершилось заняття ще однією пробіжкою для польових гравців. А після заняття у програмі команди були обов’язкові відновлювальні процедури.

У суботу вранці на команду чекатиме теоретичне заняття, а ввечері – тренування на полі. В понеділок вранці команда вирушить до Стамбула, де у вівторок зіграє свій перший офіційний матч у цьому році.

18 січня 2025 10:15







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 21-го туру

 

23 березня 2026 12:15

Україна, 21-й тур. Карпати – Оболонь. Огляд матчу

 

22 березня 2026 21:00

Україна, 21-й тур. Верес – Колос. Огляд матчу

 

22 березня 2026 20:18