Сьогодні 2 червня 2026 р.

«Кудрівка» ввійшла до історії Прем'єр-ліги, хоча не зіграла там жодного матчу

Футбольний клуб «Кудрівка» ввійшов до історії української Прем'єр-ліги, хоча не зіграв в елітному дивізіоні жодного матчу.

Команда, яка сезон-2024/25 провела в Першій лізі, представляє однойменне село в Чернігівській області. Населення Кудрівки складає лише 838 мешканців.

Таким чином, у Прем'єр-лізі гратиме команда з найменш населеного пункту серед усіх колективів, які коли-небудь виступали в елітному дивізіоні. «Кудрівка» обігнала «Колос» із Ковалівки – там проживає 1 646 мешканців.

Підопічні Василя Баранова посіли четверте місце в групі «Чемпіонська» Першої ліги України й отримали право зіграти в перехідних матчах. Там «Кудрівка» сенсаційно здолала полтавську «Ворсклу» й тепер спробує свої сили серед найсильніших команд України.

Варто зазначити, що президент клубу Роман Солодаренко має намір дебютувати в професійному футболі у віці 41 рік. Функціонер уже грав за команду, але на аматорському рівні.

6 червня 2025 19:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращий асистент. Усі 11 результативних передач Піхальонка в УПЛ сезону-2025/26

 

01 червня 2026 20:00

Найкращі голи Ярмоленка за Динамо

 

29 травня 2026 18:19

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 30-го туру

 

28 травня 2026 11:00