Сьогодні 17 червня 2026 р.

«Олександрія» підсилилась французьким захисником

«Олександрія» підписала французького захисника Тео Ндіка Матама. Контракт гравця з українським клубом розрахований до 31 травня 2026 року з опцією продовження ще на рік.

Тео Ндіка Матам народився 20 квітня 2000 року. Виступав за клуби: «Олімпік» Ліон Б (Франція), «Бурк-ан-Брес Перонна 01» (Франція), «Остенде» (Бельгія), «Грассхоппер» (Швейцарія).

Був гравцем молодіжних збірних Франції: U-16, U-19, U-20.

15 січня 2025 21:51







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Знайомимося з новачком Динамо. Як тренується Ілля Ольховий

 

16 червня 2026 23:36

Перше тренування Динамо в Австрії

 

15 червня 2026 23:26

Динамо – в Австрії. Початок літнього збору

 

15 червня 2026 19:33