«Полісся» підписало нові контракти з двома виконавцями
«Полісся» повідомило про перепідписання контрактів із 22-річним півзахисником Богданом Панчишиним (до 30 червня 2028 року) та 21-річним захисником Кірілом Кобернюком (до 30 червня 2029 року).
У минулому сезоні Панчишин допоміг «вовкам» вибороти бронзові медалі УПЛ і зіграв фундаментальну роль у підвищенні в класі другої команди.
Кобернюк є вихованцем житомирської СДЮСШОР «Полісся». Він пройшов усі вікові категорії в структурі клубу, пробивши собі шлях до першої команди. У минулому сезоні захисник став одним із лідерів другої команди та допоміг їй підвищитися в класі, а також здійснив важливий крок у кар'єрі – дебютував за головну команду «вовків» в УПЛ.
21 червня 2026 23:12