Сьогодні 22 червня 2026 р.

«Полісся» підписало нові контракти з двома виконавцями

«Полісся» повідомило про перепідписання контрактів із 22-річним півзахисником Богданом Панчишиним (до 30 червня 2028 року) та 21-річним захисником Кірілом Кобернюком (до 30 червня 2029 року).

У минулому сезоні Панчишин допоміг «вовкам» вибороти бронзові медалі УПЛ і зіграв фундаментальну роль у підвищенні в класі другої команди.

Кобернюк є вихованцем житомирської СДЮСШОР «Полісся». Він пройшов усі вікові категорії в структурі клубу, пробивши собі шлях до першої команди. У минулому сезоні захисник став одним із лідерів другої команди та допоміг їй підвищитися в класі, а також здійснив важливий крок у кар'єрі – дебютував за головну команду «вовків» в УПЛ.

21 червня 2026 23:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Жиліна (Словаччина). Товариський матч

 

24 червня 2026 09:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10

ТМ. Динамо – Славія (Прага). Огляд матчу

 

20 червня 2026 18:00