Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Олександрія – Шкупі (Македонія) 1:2

У рамках підготовки до другої частини чемпіонату України «Олександрія» провела черговий спаринг.

Хороший динамічний футбол продемонстрували обидві команди у першому таймі. М’яч практично не затримувався в центрі поля. Олександрійці володіли ініціативою, постійно турбуючи захист македонців. Футболісти «Шкупі» грали від захисту, використовуючи контрвипади, один з яких і завершилася взяттям воріт. Це сталося на 13 хвилині поєдинку.

Швидкий пропущений гол лише додав спортивної злості нашим гравцям: вони намагалися зрівняти рахунок ще до перерви. Але, не сталося.

У другому таймі гра вирівнялася і проходила на зустрічних курсах. На 54 хвилині македонці подвоїли рахунок.

На 69 хвилині Владислав Калітвінцев з кутового зробив навісну передачу, і Олександр Мельник, у стрибку головою, переправив круглого у ближній кут воріт – 1:2.

На 75 хвилині Еміль Мустафаєв, увірвавшись до штрафного майданчика суперника, пробив з-під захисника. Воротар «Шкупі» витягнув м’яча з-під поперечини, врятувавши свою команду від гола.

Останні хвилини  зустрічі команди провели у боротьбі, проте рахунок залишився незмінним – 1:2.

Склад «Олександрії»:

1 тайм: Н.Шевченко, Бабогло, Дришлюк, Авагімян, Третьяков, Кожушко, Шулянський, Скорко, Цуріков, Рибалка, Бондаренко.
2 тайм: Єрмаков, Мельник, Калітвінцев, Мірошніченко, Гунічев, Білошевський, Демченко, Копина, Кобзар, Михайленко, Мустафаєв.

31 січня 2023 21:00