Сьогодні 14 січня 2026 р.

«Шахтар» у Туреччині: ігрове тренування напередодні матчу

Середа, 8 січня, у таборі «Шахтаря» в Белеку пройшла в передчутті контрольного поєдинку з «Динамо» (Загреб). Футболісти з нетерпінням чекають на перший матч року, а тренерський штаб відповідно скорегував тренування.

На відміну від попередніх днів команда зранку не відвідувала фітнес-зал, а розпочала роботу одразу на футбольному полі. Сама сесія була максимально насичена ігровими елементами. Після розминки «гірники» провели серію вправ на тримання м’яча: працювали двома групами в обмеженому просторі із використанням маленьких воріт. А більшу частину заняття було відведено грі, де команди виконували певні тренерські завдання.

Нагадаємо, 9 січня «Шахтар» проведе перший спаринг зимового міжсезоння – із загребським «Динамо». Початок о 16:00 за київським часом.

9 січня 2025 10:07







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Другий день медогляду Динамо

 

14 січня 2026 01:41

Динамо вийшло з відпустки. Перший день медогляду

 

12 січня 2026 20:00

Динамо: ще трохи й повернемося. Підсумуємо минулий рік?

 

12 січня 2026 09:00