Сьогодні 25 червня 2026 р.

Вівчаренко: «Створили дуже багато моментів, тому рахунок закономірний»

Захисник «Динамо» Костянтин Вівчаренко прокоментував вольову перемогу «біло-синіх» у домашньому матчі над столичною «Оболонню» з рахунком 2:1:

– Неймовірні відчуття, головне – що перемогли, вважаю, по грі, адже ми створили дуже багато моментів, тож, на мою думку, рахунок закономірний.

– Зважаючи рахунок, чи складною вийшла гра?
– Звісно, за рахунку 2:1 останні хвилини вийшли дуже нервовими, але добре, що закінчили матч з переможним рахунком, адже у нас вже був прикрий досвід восени минулого року.

– На вашому лівому фланзі було багато роботи, у тому числі стандартні положення. Що вам підказував тренер Мацей Кендзьорек?
– Він давав необхідні вказівки, а також ми втілювали на полі те, що награвали на тренуваннях.

– Ви пропустили минулий поєдинок через хворобу, як зараз почуваєтеся?
– Так, у мене була застуда, зараз почуваюся добре, все чудово.

14 березня 2026 12:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10