Сьогодні 28 червня 2026 р.

Ігор Суркіс: «Питання по Бражку закрите»

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс окреслив позицію клубу щодо трансферу півзахисника Володимира Бражка.

«Бражко залишається в «Динамо». Тому що ми, насамперед, керуємося пріоритетами клуба. А вони очевидні: нам треба виграти чемпіонат України і отримати можливість поборотися за право участі в Лізі чемпіонів-2025/26. Володимир – ключовий гравець команди, який допоможе нам в досягненні цієї мети. Це набагато важливіше, ніж ситуативно заробити якісь гроші на його продажі.

При тому, ми дуже хочемо бачити Бражка в великому чемпіонаті і статусному європейському клубі. Він знає нашу позицію, спокійно на все реагує і заслужить таку пропозицію у майбутньому.

«Динамо» з повагою ставиться до «Вулвергемптона», але ми усі та гравець розуміємо, що у наступному сезоні клуб може опинитися у Чемпіоншипі. За бажанням в нас ще буде час та можливість повернутися до цієї розмови, коли обидва клуби виконають свої турнірні цілі», – сказав Суркіс у коментарі телеграм-каналу «ТаТоТаке».

Раніше повідомлялося, що «Вулвергемптон» пропонував «Динамо» за Бражка 20 млн євро з розбивкою оплати на кілька траншів впродовж 4 років.

3 лютого 2025 23:35







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00