Сьогодні 6 червня 2026 р.

«Полісся» ухвалило рішення щодо подальшої співпраці з Бущаном

Колишній воротар київського «Динамо» Георгій Бущан, який провів другу частину минулого сезону за «Полісся», залишиться у житомирському клубі.

Як повідомляє «ТаТоТаке», тренерський штаб «Полісся» залишився задоволений ставленням Бущана до тренувального процесу та його грою. Тому тепер «вовки» вестимуть перемовини з «Аль-Шабабом» щодо викупу угоди футболіста.

Нагадаємо, за першу команду «Полісся» Бущан відіграв у п’яти матчах.

26 травня 2026 23:12







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Кудрівка – Агробізнес. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 21:15

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Олександрія – Лівий Берег. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 19:00

Топ-10. Найкращі динамівські голи травня

 

04 червня 2026 19:09