Сьогодні 6 грудня 2025 р.

Захисник «Динамо» та збірної України зазнав ушкодження на зборах

Правий захисник київського «Динамо» та збірної України Олександр Тимчик зазнав пошкодження під час навчально-тренувального збору команди в Австрії.

Як повідомляє «ТаТоТаке», травма не вважається серйозною, однак терміни відновлення поки що невідомі.

«Не помер, але справді треба максимально раціонально підійти до цієї ситуації, бо ми розуміємо, що це основний футболіст для «Динамо», а можливо, й для збірної», – розповів журналіст Михайло Смоловий.

Через травму Тимчик уже пропустив три контрольні матчі. В сезоні-2024/25 28-річний футболіст провів 29 поєдинків за «Динамо» та відзначився однією результативною передачею.

Свій шлях в єврокубках «біло-сині» розпочнуть 24 і 31 липня – суперником стане переможець пари «Жальгіріс» (Литва) – «Хамрун Спартанс» (Мальта).

15 липня 2025 17:16







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, 15-й тур. Зоря – Карпати. Огляд матчу

 

05 грудня 2025 22:00

Перший матч Костюка. Дебют молодого таланта. Зміни в Динамо

 

02 грудня 2025 21:00

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 14-го туру

 

02 грудня 2025 11:45