Сьогодні 27 червня 2026 р.

ЛНЗ включив у свою заявку на матчі УПЛ вінгера збірної Коста-Ріки

Черкаський ЛНЗ заявив нового футболіста на матчі Української Прем'єр-ліги. Про це повідомляє офіційний сайт української асоціації футболу.

20-річний лівий вінгер «Сандерленда» та збірної Коста-Ріки Джевісон Беннетт продовжить кар'єру в розташуванні «фіолетових». Поки про трансфер не оголошено офіційно.

Беннетт перейшов до «Сандерленда» влітку 2022 року із костариканського «Ередіано» за 1,3 мільйони євро. За «чорних котів» вінгер провів 21 матч, відзначившись 2 голами та 2 асистами.

Раніше повідомлялося, що ЛНЗ заплатив за футболіста близько 500 тисяч євро.

9 березня 2025 16:58







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00