Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Winter Cup. Ворскла – Левадія (Естонія) 3:2

Полтавська «Ворскла» здобула перемогу у першому турі товариського турніру Winter Cup, який у ці дні проходить у Туреччині. Полтавці здолали естонську «Левадію».

До перерви полтавці повністю декласували свого суперника, завершивши тайм з перевагою у три голи. Проте у другій половині «Левадії» вдалося повернути інтригу в зустріч, забивши два голи у сьомому десятку хвилин. Але на повноцінний камбек естонців не вистачило.

Нагадаємо, що у першому матчі цього ж турніру «Верес» та «Полісся» розписали результативну нічию 3:3 у основний час з перемогою житомирян в серії пенальті.

Winter Cup. 1-й тур

ВОРСКЛА – ЛЕВАДІЯ – 3:2
Латинович (13, автогол), Степанюк (40), Сефері (45) – Фелісіо (61, 64).
Ворскла (старт): Ісенко, Пердута, Рамірес, Чеснаков, Кравець, Юрченко, Павлюк, Степанюк, Сефері, Лопес, Феліпе.
Левадія (старт): Валлнер, Тур, Пеетсон, Латинович, Шоннінг-Ларсен, Айнсалу, Мавретіч, Валья, Аг'їрі, Яковлєв, Сілва Рейс.
Попередження: Феліпе (22), Кравець (60), Пердута (74), Рамірес (76), Сефері (89) – Латинович (58).

10 лютого 2023 20:45