Сьогодні 26 червня 2026 р.

Двоє арбітрів матчу «Полісся» – «Динамо» підуть на поліграф першими

Після офіційної заяви президента УАФ Андрія Шевченка про провадження розслідування навколо якості суддівства в останньому турі УПЛ нагальним стало питання – хто з рефері піде на детектор у першу чергу?

За інформацією «ТаТоТаке», це будуть арбітри матчу «Полісся» – «»Динамо», а саме – суддя в полі Микола Балакін, а також арбітр ВАР Денис Шурман. Далі, якщо буде така необхідність, поліграф пройде асистент ВАР Семен Шлончак. Жоден із цих суддів не отримав призначення на 20-й тур УПЛ.

15 березня 2026 14:45







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10