Сьогодні 26 червня 2026 р.

Кубковий бонус для «Динамо». «Оболонь» підписала ще одного гравця «Інгульця»

Вслід за Романом Волохатим столична «Оболонь» придбала ще одного футболіста «Інгульця». За інформацією «ТаТоТаке», напередодні повноцінним гравцем «пивоварів» став Олександр Жовтенко.

Фактурний (190 см) оборонець може зіграти як в центрі, так і на правому фланзі захисту. Очікується, що найближчими днями 20-річний футболіст приєднається до нового клубу в Туреччині.

Нагадаємо, «Інгулець» зіграє в чвертьфіналі Кубку України з київським «Динамо». Поєдинок має відбутися на початку березня. В поточному розіграші Першої ліги команда Василя Кобіна йде четвертою, на три очки відстаючи від другого місця, що дає прямий пропуск до УПЛ.

23 січня 2026 20:41







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10