Сьогодні 27 червня 2026 р.

Офіційно. Супряга гратиме за «Епіцентр»

«Динамо» та «Епіцентр» домовились про перехід до камʼянець-подільського клубу 25-річного форварда Владислава Супряги на правах оренди. Про це повідомляє офіційний сайт столичного клубу.

Угода діятиме до завершення сезону-2025/2026.

У поточному сезоні Супряга зіграв один матч за киян, провівши на полі 45 хвилин у домашній грі кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Хамрун Спартанс» (3:0).

Більшу частину минулого сезону динамівський форвард виступав на правах оренди за «Зорю», зігравши 9 матчів у чемпіонаті України та 1 - у Кубку. Також він узяв участь у пʼяти матчах «Динамо» на початку сезону-2024/2025 (2 в УПЛ та 3 - у кваліфікації Ліги чемпіонів).

22 серпня 2025 16:34







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10