Сьогодні 8 червня 2026 р.

Екс-гравець «Динамо» ввійшов до тренерського штабу «Чорноморця»

Олександр Призетко приєднався до тренерського штабу Олександра Кучера в «Чорноморці», повідомляє прес-служба одеського клубу.

Українські вболівальники добре пам’ятають цього колишнього атакуючого півзахисника за виступами за харківський «Металіст» та київське «Динамо». Він має досвід ігор в Лізі чемпіонів і збірній України.

В якості тренера працював із харківськими «Металістом» і «Металістом 1925», а також із житомирським «Поліссям».

4 квітня 2025 17:16







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Кудрівка – Агробізнес. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 21:15

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Олександрія – Лівий Берег. Огляд першого матчу

 

05 червня 2026 19:00

Топ-10. Найкращі динамівські голи травня

 

04 червня 2026 19:09