Сьогодні 16 вересня 2024 р.

ТМ. Львов – Прикарпатье 1:2. Первое поражение горожан

ПФК «Львів» продовжує активну підготовку до нового сезону УПЛ. Нещодавно на заміській базі у Брюховичах «містяни» перемогли «Минай» (2:0) і «Верес» (2:1), а на виїзді зіграли внічию з «Агробізнесом» (1:1).

Натомість оновлене «Прикарпаття» лише вчора прибуло до Моршина на другий тренувальний збір, де запланувало провести кілька контрольних матчів і перевірити у справі ряд потенційних новачків.

Першолігова команда свідомо віддала ініціативу суперникам, розраховуючи на швидкі контратаки при грі «другим номером». У першому таймі гості відзначилися двічі завдяки голам Романа Барчука та Івана Сондея – 0:2. По перерві львів'яни зуміли відквитати один м'яч зусиллями ганського легіонера Ернеста.

Після цього господарі намагалися зрівняти рахунок, створивши кілька небезпечних моментів. Однак наприкінці гри «Прикарпаття» вистояло. У підсумку 1:2 – мінімальна перемога івано-франківської команди.

ЛЬВІВ – ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) – 1:2