Нагорняк: «Програли таку гру, яку не мали програвати. Ці індивідуальні помилки – ми вже втомилися від них»
«Епіцентр» у матчі чемпіонату України поступився «Кудрівці» (1:2). Команда Сергія Нагорняка залишається у зоні вильоту з трьома набраними пунктами. Тренер незадоволений грою своїх футболістів і роботою суддів.
«Програли таку гру, яку не мали програвати. Я не знаю. Ці індивідуальні помилки – ми вже втомилися від них. Там розконцентрація, там розконцентрація – і програли. Не знаю, як це пояснити. Були моменти, але немає гарного пасу закінчити десь атаку. У футбольному плані вони нас не переграли. Але у нас теж – підкати у штрафному майданчику. Я їм забороняю, а вони все одно роблять. Це життя, продовжуємо працювати.
Пенальті супернику? Це я маю коментувати? Нехай Ріццолі коментує, Монзуль нехай коментує. Цей суддя раніше вже «забув» у нашому матчі на 88-й хвилині подивитися VAR. Ну визнає Ріццолі помилку – нам легше стане? Ось я дивлюся – була рука у суперника у штрафному майданчику. Чому не поставили? Нехай визнають Ріццолі і Монзуль, а нам від цього легше? Люди працюють тижнями, а вони потім будуть вибачатися.
І що нам від цього? Хлопців шкода. Але й у нас такі помилки, що я іноді просто дивуюсь. Очевидно, гравці не до кінця зрозуміли, куди потрапили. Нам так важко буде», – сказав Нагорняк в ефірі «УПЛ ТБ».
27 вересня 2025 10:43