Сьогодні 29 січня 2026 р.

Двоє гравців залишили розташування «Чорноморця»

Відразу два футболісти одеського «Чорноморця» змушені були передчасно залишити розташування команди у Туреччині. Мова йде про Богдана Білошевського та Данила Удода, які один за одним поїхали зі збору в Україну.

Як стало відомо Sport.ua, обидва зробили це через поважні причини: в першого з них пошкодження зв’язки надколінника, а в другого м’язова травма.

Білошевський та Удод продовжать відновлюватися в Одесі, куди вже встигли повернутись нещодавно.

Інформацію щодо 25-річного Білошевського підтвердив головний тренер «моряків» Олександр Бабич.

– Цей футболіст зараз на реабілітації, – сказав він. – Певний час Богдан займався індивідуально, а тепер він працює в Україні із своїм тренером-реабілітологом. Проте ми сподіваємось, що до 20 лютого Богдан вже буде працювати у загальній групі.

Відомо також, що на лікарняному перебуває і капітан «Чорноморця» Богдан Бутко, в якого також м’язова травма.

10 лютого 2025 21:35







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Михавко: травля Бражка, амбіції Динамо, сім'я, брат-футболіст і ким би був, якби не футбол

 

27 січня 2026 10:30

Шапаренко продовжив контракт із Динамо

 

26 січня 2026 09:00

ТМ. «Динамо» – «Малішева» (Косово). Огляд матчу

 

25 січня 2026 21:14