Сьогодні 27 червня 2026 р.

Драгович: «Динамо» – самый успешный клуб Восточной Европы»

Захисник київського «Динамо» Александар Драговіч в розмові з австрійськими журналістами розповів, що він не шкодує про свій перехід в український клуб.

– «Динамо» як і раніше залишається найуспішнішим клубом Східної Європи.

Звідси вийшли такі майстри, як Шевченко та Блохін.

Це клуб зі справжніми традиціями.

Якщо ви спробуєте глибше зрозуміти клуб, ви усвідомите всю його велич.

«Шахтар»? В останні роки вони були чемпіонами, але в цьому році все вже не так однозначно.

Зараз вони слабші, ніж були раніше.

Для нас не так важливо стати чемпіонами вже в цьому сезоні.

Ми хочемо побудувати суперкоманду, щоб бути конкурентоспроможними в боротьбі за чемпіонство, – цитує Драговіча sport10.at.

4 вересня 2013 22:55







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00