Сьогодні 3 травня 2026 р.

Вілівальд: «Емоційно були не готові до гри з «Полтавою» після матчу з «Динамо»

Захисник криворізького «Кривбаса» Володимир Вілівальд поділився емоціями після виїзного матчу 26-го туру УПЛ проти СК «Полтава» – 3:3.

– Володимире, що сталось на початку гри?
– Я вважаю, що самі винні у такому результаті. На початку гри вдалося заволодіти ініціативою, забити два м'ячі. Самі винні в тому, що були неорганізовані в оборонних діях. Недостатньо комунікації, мабуть, розконцентрація якась після двох забитих м'ячів. На цьому нас і зловив суперник. Скористався своїми моментами.

– Команда все одно могла розраховувати на перемогу?
– Я вважаю, що ми заслуговували на камбек і три очки. У нас було дуже багато можливостей. Щодо недооцінки суперника, то її не було. Самі пам'ятаєте ту гру, яка була в минулому турі, проти «Динамо». Пройшло небагато часу, і десь, мабуть ми емоційно були не готові до цієї гри. Треба було дисципліновано, зібрано комунікувати в оборонних діях.

– Велика група фанів приїхала підтримати команду. Підтримка відчувалась?
– Так, і ми дуже їм вдячні. Окремо від себе вибачаюсь, що не підійшов після гри до них. Було дуже багато емоцій, був засмучений. Дуже приємно, коли вони не тільки вдома, і на виїздах нас підтримують. Це надихає, це підштовхує вперед. Вони у нас найкращі.

2 травня 2026 18:10







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

LIVE! 18.00. Динамо – Шахтар. Україна, 26-й тур

 

03 травня 2026 09:30

Україна, 26-й тур. Карпати – ЛНЗ. Огляд матчу

 

02 травня 2026 20:50

Україна, 26-й тур. Олександрія – Колос. Огляд матчу

 

02 травня 2026 20:15