Сьогодні 31 липня 2025 р.

«Зоря» досягла принципової угоди про трансфер із відомим хавбеком

Луганська «Зоря» може найближчим часом підписати добре знайомого клубу футболіста. Між керівництвом команди та 31-річним півзахисником Владленом Юрченком досягнуто принципової згоди щодо співпраці, повідомляє телеграм-канал «Інсайди від Пасічника 2.0».

Гравець погодився суттєво знизити рівень своєї заробітної плати заради цього переходу. Це дозволяє «Зорі» підсилити середню ланку команди досвідченим виконавцем.

Юрченко вже виступав за луганський клуб у сезонах-2019/20 і 2020/21. Його добре знає головний тренер Віктор Скрипник, який нещодавно повернувся до «Зорі». Фахівець пам’ятає Юрченка ще з часів роботи в Німеччині, коли тренував «Вердер», а Владлен виступав за леверкузенський «Байєр».

Раніше повідомлялося, що Юрченко не входить у плани нового наставника «Металіста 1925» Младена Бартуловича. Хавбек має варіанти з клубами Першої ліги – «Чорноморцем» і «Буковиною». Однак найбільш реальним варіантом виглядає повернення до луганського клубу.

16 липня 2025 10:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Металіст 1925 – Боруссія М (Німеччина). Огляд матчу

 

22 липня 2025 22:30

Backstage. Фотосесія нової форми Динамо на сезон-2025/26

 

18 липня 2025 14:00

Більше ніж форма. Ігрові комплекти Динамо на сезон-2025/26

 

17 липня 2025 10:00