Сьогодні 19 вересня 2024 р.

Львів – Зоря 2:3. Україна, 2-й тур. Звіт

Гості вирвали перемогу на останніх хвилинах гри. Три очки луганчанам забезпечив точний удар Аліференка.

Під керівництвом нового тренера Патріка ван Леувена луганська команда показує справжні «гойдалки» щодо результатів. Так було в єврокубку. Так, судячи з усього, принаймні якийсь час триватиме в Чемпіонаті України – принаймні в контексті різниці рахунків між таймами.

Адже в першому турі «Зорі» в цілому впевнено переграла дуже сильну «Ворсклу». А сьогодні… було ще цікавіше!

Для «Львова», на противагу супернику, то був перший офіційний матч у році. Й можна сказати, що господарі поля ні в чому не поступалися гостям – як щодо якості гри, так і щодо кількості моментів.

На початок другого тайму «леви» вели – 2:1 і були дуже близькими до того, щоби провести третій гол. Однак… Минає кілька хвилин, і гостям вдалося вирівняти результат.

Опісля цього гра дещо «затихла» – обидві команди стали діяти обережніше.

Кульмінація настала наприкінці поєдинку – «Зоря» вирвала перемогу після неймовірного гола Алефіренка!

ЛЬВІВ – ЗОРЯ – 2:3
Голи: Бойко (12), Нич (49) – Вантух (8), Мишньов (58), Алефіренко (90).
Львів: Ільющенков, Нич (Ременяк, 66), Якимів, Бусько (Вовкун, 84), Муравський, Грисьо (Михайлів, 84), Шишка (Крушинський, 66), Васильєв, Мильченко, Бойко, Бугай (Мишенко, 59).
Зоря: Мацапура, Вантух (Снурніцин, 79), Імереков, Батагов, Данченко, Булеца (Нагнойний, 79), Назарина, Чурко, Сміян (Мишньов, 56), Крістіан, Русин.
Попередження: Муравський (73), Мильченко (77), Михайлів (90+4) – Назарина (42), Імереков (67), Крістіан (90+5).

27 серпня 2022 15:05