Сьогодні 26 червня 2026 р.

«Ворскла» покарана трансферним баном на три періоди реєстрації гравців

Полтавська «Ворскла» покарана трансферним баном на три наступні періоди реєстрації гравців, інформує офіційний сайт ФІФА.

Як повідомили Tribuna.com в УАФ, полтавчани опинилися під санкціями через те, що клуб не розрахувався перед своїм колишнім гравцем Ардітом Толі.

Албанець залишив «Ворсклу» як вільний агент у вересні 2024 року. Наразі 27-річний опорний півзахисник виступає за «Динамо Сіті» Тірана. За «зелено-білих» він провів 18 матчів і віддав одну результативну передачу.

25 квітня 2025 16:23







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10