Легіонер «Кривбаса»: «Протягом повітряної тривоги головне – залишатись сконцентрованим»
Нігерійський півзахисник криворізького «Кривбаса» Фердинард Ікенна прокоментував виїзну перемогу в 22-му турі УПЛ над полтавською «Ворсклою» – 1:0.
– Фердинарде, вітаємо з дебютом за «Кривбас». Поділись емоціями.
– На мою думку, була чудова гра, справжня боротьба. Ми виходили на поле заряджені на перемогу. Я щасливий, що ми заробили три очки. Повітряна тривога? Для мене це не дуже впливає на налаштування, адже головне – залишатись сконцентрованим протягом повітряної тривоги.
– Які настанови давав тобі Юрій Вернидуб?
– Юрій Вернидуб перед грою попросив намагатись балансувати захист, постійно дивитись вперед та, наскільки це можливо, залишатись в центрі. Я намагався просто грати та допомагати команді.
– У «Кривбаса» було ще чимало моментів, але рахунок тільки 1:0. В цілому задоволені результатом?
– Ми дійсно заслужили на цю перемогу. З самого початку матчу бачив в кожному гравцеві «Кривбаса» бажання перемогти. Вийшовши на поле, я одразу помітив це шалене бажання виграти. Сподіваюсь, що ми збережемо цей запал і надалі.
1 квітня 2025 13:52