Сьогодні 30 грудня 2025 р.

Дідик: «Із понеділка «Рух» цілеспрямовано готується до матчів з «Динамо»

Захисник «Руху» Роман Дідик поділився очікуваннями від матчів з «Динамо» у чемпіонаті України та Кубку України:

– У перший тиждень паузи на матчі збірних ми зібрались у середу та розпочали підготовку в режимі одноразових тренувань. Далі вже перейшли у звичний режим двох тренувань на день, а в суботу зіграли два спаринги. Тоді як цього тижня із понеділка команда вже цілеспрямовано готується до матчів з «Динамо». 

У киян багато сильних сторін – це гранд українського футболу. Зараз «Динамо» лідирує у турнірній таблиці, тож ми розуміємо, що нас чекають серйозні ігри як у чемпіонаті, так і в Кубку України. Перш за все для нас важливою є наступна гра, тож зараз концентруємось на поєдинку в УПЛ. Звичайно, цікаво грати проти такого суперника, ще й два матчі поспіль. Це хороша можливість для «Руху» перевірити свої сили на фоні сильного опонента. 

Для нас важлива підтримка наших вболівальників, в тому числі й на матчах з «Динамо». Очікуємо, що трибуни гнатимуть нашу команду вперед, тож принагідно запрошую фанатів на стадіон, а «Рух» постарається потішити глядачів хорошою грою і спробує вибороти позитивний результат.   

28 березня 2025 12:38







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Яким був 2025 рік для Динамо

 

30 грудня 2025 10:30

ТОП-10 найкращих голів Динамо в 2025 році

 

22 грудня 2025 18:30

Динамівський рік за 120 секунд

 

20 грудня 2025 22:37