ТМ. Колос – Верес 3:0. Ковалівка показала зуби

«Колос» провів один з двох запланованих недільних контрольних матчів проти «Вереса», здобувши упевнену перемогу з рахунком 3:0. Матч проходив у Бучі на стадіоні «Центральний».

Ковалівці вийшли уперед вже на 9-й хвилині: після гострої передачі на хід Данилу Денисенку м'яч у власні ворота відправив захисник рівнян – 1:0.

А на 31-й хвилині гол самотужки створив Гусол: Артем у пресингу відібрав м'яч у оборонця «Вереса» та майстерно переграв голкіпера – 2:0.

Наприкінці гри фінальну крапку першого товариського поєдинку поставив той-таки Гусол. Після пасу від Антона Салабая вінгер красивим обвідним ударом поцілив у нижній кут воріт рівнян – 3:0.

О 18:00 команди проведуть в Ковалівці повторну гру, де будуть задіяні інші футболісти.

КОЛОС – ВЕРЕС – 3:0