Сьогодні 9 вересня 2025 р.

Ігнатенко: «В «Динамо» серед голкіперів найсильніша конкуренція в чемпіонаті України»

Голкіпер київського «Динамо» Денис Ігнатенко в етері клубного Youtube-каналу розповів про свій день народження та конкуренцію в клубі.

– Чесно кажучи, це мій перший день народження на зборі. Зазвичай він проходить у відпустці. Але оскільки нас цього разу зібрали раніше, то провів його тут. Мені сподобався цей день. Вранці всі хлопці мене особисто привітали, було дуже приємно. Тренер подарував футболку, зробили святковий коридор. Увечері ще привітали на вечері та принесли святковий торт.

Традиції для іменинників? Вони є, але це індивідуально. На цей раз нічого такого не було.

Конкуренція на позиції воротаря? Я вважаю, що в «Динамо» серед голкіперів найсильніша конкуренція в чемпіонаті України. Потрібно тренуватися та робити все можливе. Показувати, що можеш грати.

У конкуренції є плюс. Ти не можеш розслабитись. Весь час думаєш й у фокусі. Не можна якось погано тренуватись. Молодь у команді? Чим можу допомагаю. Я вже не вперше на зборі. Як і вони, раніше я все питав у Моргуна. Він допомагав мені адаптуватися.

13 січня 2025 20:14







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Бленуце: Росія – агресор, я – з Україною!

 

05 вересня 2025 20:15

Україна, 4-й тур. Динамо – Полісся. Огляд матчу

 

04 вересня 2025 20:00

Ванат: перехід у Жирону, останній день в Динамо, прощання з клубом. Велике інтервʼю бомбардира

 

03 вересня 2025 10:35