Сьогодні 27 червня 2026 р.

Белик: «Про Запорожье ни слова»

Для нападника Олексія Бєліка відпустка ще не почалася.

– Про запорізьку команду не хочу нічого говорити. Поки що, – почав розмову гравець.

– Принаймні дозвольте поцікавитися – ви вже у відпустці?
– Ні, працюю. За індивідуальною програмою. У відпустку піду за два дні (розмова відбулася у вів­торок увечері).

– Працюєте в Запоріжжі?
– Не говоритиму де й, взагалі, нічого не хочу зараз коментувати. Бо наразі не можу говорити. Після 20 грудня з’явиться якась конкретика.

На сайті Бєліка немає

На офіційній інтернет-сторінці запорізького клубу, в розділі «Команда» гравець Олексій Бєлік уже не згадується. До слова, під час імпровізованої зустрічі вболівальників запорізького «Металурга» з командою, яка відбулася після матчу з «Дніпром», тодішній наставник Віталій Кварцяний назвав Олексія Бєліка одним із порушників мікроклімату.

7 грудня 2012 15:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00