Сьогодні 30 жовтня 2025 р.

Довбик має ще один варіант переходу в Бундеслігу

Нападник СК «Дніпро-1» Артем Довбик має щонайменше два варіанти трансферу до чемпіонату Німеччини. «Аугсбург» може стати новим клубом українця, повідомляє видання Kicker. Також на форварда претендує «Штутгарт», але клуб не просунувся у переговорах.

Зазначається, що «шваби» розглядають Довбика в статусі заміни для Саші Калайджіча, який може вирушити в АПЛ. «Аугсбург» попри прихід Беріші з «Фенербахче» ще має намір підписати нападника. Конкуренцію Артему складе Рікардо Пепі. Також видання не повідомляє, скільки «Аугсбург» готовий заплатити за українця.

Нагадаємо, у минулому сезоні Довбик провів 18 матчів на клубному рівні, забивши 14 голів та віддавши 5 асистів. У поточній кампанії 25-річний форвард провів у складі СК «Дніпро-1» три поєдинки без результативних дій.

31 серпня 2022 22:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Найкращі голи Динамо у ворота Шахтаря за останні роки

 

29 жовтня 2025 00:19

УПЛ-2025/26. Огляд матчів 10-го туру

 

27 жовтня 2025 16:00

Заруба зірок під час матчу. Динамо розриває на полі. Ювілейний матч Попова

 

27 жовтня 2025 15:50