Сьогодні 26 червня 2026 р.

Вівчаренко: «Під час відпустки кожен працював індивідуально»

Захисник «Динамо» Костянтин Вівчаренко розповів про те, як провів відпустку та з яким настроєм стає до роботи й підготовки до другої частини сезону:

– Звісно, відпочинок був дуже хорошим, адже відпустка тривала майже місяць. Набралися сил і, вважаю, готові знову працювати.

– Медичний огляд – це базова процедура. Які, на вашу думку, найважливіші обстеження?
– Напевно, УЗД серця, адже це мотор нашого організму.

– До якого кабінету найбільше боїтеся заходити?
– До офтальмолога. Коли він розпилює якусь речовину в око, це не дуже приємно. А все решта – звична практика.

– Команда проведе перше тренування, чи готові до нього?
– Думаю, так, адже під час відпустки кожен працював індивідуально, ми мали програму.

14 січня 2026 10:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00

Збірники в роботі. Список гравців Динамо на зборах поповнився

 

21 червня 2026 17:10