Сьогодні 28 червня 2026 р.

«Олександрія» підписує вінгера з німецької ліги

Як повідомляє телеграм-канал INSIDE UPL, «Олександрія» перебуває на стадії просунутих перемовин щодо підписання українського півзахисника Артура Андрійчука, який виступає в німецькій регіональній лізі Баварії за клуб «Вак Бурггаузен».

20-річний гравець вважається лівим півзахисником, однак може зіграти й у центрі поля, а також на лівому фланзі захисту.

Останніми днями Андрійчук перебував у тренувальному процесі «містян» і справив хороше враження на тренерський штаб команди, а також узяв участь у товариському матчі під час турецького збору.

6 лютого 2026 12:07







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Чергове тренування Динамо на австрійських зборах

 

27 червня 2026 15:00

Нова якість у захисті та функціональна готовність – як Костюк змінює гру Динамо

 

25 червня 2026 11:35

ТМ. Динамо – Жиліна (Словаччина). Огляд матчу

 

24 червня 2026 21:00