Сьогодні 13 червня 2026 р.

Ван Леувен: «Хочу, щоб «Кривбас» грав на атаку»

Наставник криворізького Кривбасу Патрік ван Леувен підсумував переможний для його команди матч у Рівному против Вереса (3:1):

«Перед грою ми намагалися мотивувати хлопців. Говорили, що це один з найбільш цікавіших матчів сезону. Нам не вистачало досвіду нашого капітана, який не міг зіграти. Сьогодні грали молоді гравці. Я вважаю, що вони зробили дуже гарну роботу, доклали багато енергії, створили дуже багато моментів. Я задоволений реакцією гравців на відсутність Глейкера Мендози і Максима Задераки.

Так, у нас є проблеми в обороні. Ми маємо більше над цим працювати, але не хочу, щоб ми грали в оборонному стилі. Можливо, ми будемо шукати гравців на позиції в захисті. Але, насамперед, я хочу, щоб команда грала на атаку.

Ми загубили дуже багато очок в іграх, де могли взяти якісь очки - як у грі з Динамо. І ціль команди - здобути у фінальних іграх сезону якомога більше очок, піднятися у таблиці».

13 травня 2026 14:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Фінальні слова Олександра Караваєва у Динамо. Захисник звернувся до біло-синьої родини

 

10 червня 2026 19:30

ТОП-10. Найкращі голи Динамо у сезоні-2025/26

 

10 червня 2026 14:00

Україна, плей-оф за місце в УПЛ. Агробізнес – Кудрівка. Огляд матчу-відповіді

 

09 червня 2026 23:00