Сьогодні 6 лютого 2026 р.

Збори «Шахтаря»: подвійне тренування між спарингами

Зимові збори «Шахтаря» в турецькому Белеку тривають рівно три тижні. У середу, 4 лютого, команда під керівництвом Арди Турана провела два насичені тренування.

Обидві сесії проходили на футбольному полі. Вранці «оранжево-чорні» приділили багато уваги роботі з м’ячем, а також виконали серію інтегральних вправ. Наприкінці заняття, аби зарядити підопічних гарним настроєм, тренерський штаб підготував незвичні й цікаві ігрові завдання.

Вечірнє тренування було більш традиційним. Розпочавши з розминки, далі команда працювала над триманням м’яча у квадратах, ігровими і тактичними елементами. За власною програмою в цей час займалися голкіпери під орудою Емраха Каракована та Андрія Пятова. На завершення сесії вже всі разом грали на пів поля.

Нагадаємо, сьогодні відбудеться контрольний матч «Шахтаря» з «Ригою» (Латвія). Зустріч пройде в Антальї та розпочнеться о 16:00 за київським часом.

5 лютого 2026 10:37







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

ТМ. Динамо – Верес. Огляд матчу

 

05 лютого 2026 18:00

Динамо: підготовка до спарингу з Вересом після мінімального перепочинку

 

03 лютого 2026 22:00

ТМ. Динамо - Кауно Жальгіріс (Литва). Огляд матчу

 

30 січня 2026 15:30