«Металіст» у спаррингу всуху розгромив «Нефтчі»
У першому суботньому спарингу у межах третього турецького збору «жовто-сині» обіграли «Нефтчі» з Киргизстану з рахунком 3:0.
Як і у попередніх двох матчах на цьому зборі, харків'яни забили у ворота «нафтовиків» тричі.
До перерви відзначився Артур Мурза, який вдало запресингував 38-річного голкіпера суперників Михайла Паюша після ризикової знижки м'яча йому захисником.
У дебюті другої половини гри один із найпомітніших у цьому поєдинку на полі Євген Підлепенець заробив пенальті, який впевнено реалізував його тезка Банада. А в середині тайму 15-річний вихованець Академії футболу «Металіст» Геннадій Синчук гарним ударом з лінії штрафного майданчика встановив остаточний результат.
МЕТАЛІСТ – НЕФТЧІ (Кочкор-Ата, Киргизстан) – 3:0
Голи: Мурза (33), Банада (56, з пенальті), Синчук (68).
Металіст: Рибка, Романюк, Ралюченко, Федорів (к), Дігтяр (Шаміч, 72), Чидомере (Цвіренко, 46), Банада (Синчук, 62), Підлипенець, Рохас (Рязанцев, 62), Давид (Фомін, 46), Мурза (Красніков, 72).
19 лютого 2022 13:01