Сьогодні 8 вересня 2024 р.

Перша ліга, другий етап. 4-й тур. Четверта поспіль перемога «Хуста»

«Футбольний клуб»

Програма туру, що розтягнулася на три дні, завершили перемогами над своїми суперниками «Металіст» та «Хуст».

Господарі столичної арени та їх гості «Карпати» потужно розпочали другий етап першості, стартувавши з трьох звитяг. Однак одна з серій, якщо не обидві у випадку нічиєї, мали обірватися сьогодні. Невдача спіткала команду Віталія Первака, яка пропустила після перерви й не знайшла контраргументів до фінального свистка.

Відтак, «Лівий Берег» залишився на третьому щаблі таблиці з відставанням в одне очко від другого «Інгульця», що завтра вдома зіграє з «Епіцентром». Натомість підопічні Мирона Маркевича ще більше наблизилися до Прем’єр-ліги, вже на 11 залікових балів утікши від найближчого переслідувача.

В інших поєдинках ігрового дня «Полтава» здолала «Агробізнес» і обійшла його в середині пелотону, а «Маріуполь» не впорався з одним із аутсайдерів «Кудрівкою-Нивою» й утратив шанс ввійти в перший квартет, де третє-четверте місця дають право взяти участь у перехідних матчах за підвищення в класі з командами елітного дивізіону.

В суботу «Інгулець» здобув перемогу над «Епіцентром» (1:0), а «Вікторія» поступилася «Прикарпаттю» (0:1).

«Хуст», який приймав «Кремінь» у весняній частині сезону ще не втрачав очки. Натомість їх суперник навпаки, ще не вигравав та розташувався у зоні прямого пониження в класі. Гості незрозуміло чому грали занадто пасивно, більше хотіли перемогти господарі. На 78-й хвилині підопічним Циткіна вдалося забити – Коркодим віддав прямо на Диянчука, а Дмитро метрів з 20-ти розстріляв ворота «Креміня». У підсумку, четверта поспіль перемога «Хуста».

В іншому матчі неділі «Металіст» розібрався із оновленим «Діназом». Долю поєдинку було вирішено у другому таймі. Спочатку на 49-й хвилині Рязанцев отримав м'яч у штрафній і потужно пробив у кут воріт – 1:0. Для Євгенія це сьомий гол у нинішньому сезоні. Через чотири хвилини стандарт допоміг господарям збільшити свою перевагу. Дігтярь подав з кутового, а Гомес головою пробив у дальній кут – 2:0! Після цього успіху харків'яни всього на одне очко відстають від п'ятього місця, а «Діназ» залишається у зони прямого вильоту.