Сьогодні 16 жовтня 2024 р.

Перша ліга. Металіст 1925 – Маріуполь 1:1. Харків'яни знову втрачають очки

«Металіст 1925» в минулому турі на своєму полі поступився Полтаві, зазнавши першої поразки в чемпіонаті при Патріку ван Леувені. Харків'яни поки що не входять в топ-4, тому мають перемагати. Команда Олега Краснопьорова після домашньої перемоги над «Кременем» знаходиться на четвертому місці. Приазовці грають нестабільно, але все ж змогли перервати свою серію без перемог завдяки штрафному Богданова.

На початку зустрічі складно було комусь віддати перевагу. Харків'яни намагалися контролювати м'яч, але у позиційній грі у них мало що виходило. Поступово ігрова перевага господарів зростала, але довести атаки до логічного завершення не вдавалося. Варто віддати належне підопічним Краснопорьова, які уважно грали у захисті.

На 21-й хвилині шикарну можливість відкрити рахунок втратили господарі. Після подачі Кравця з вигідної позиції не влучив у площину воріт Литвиненко. В середині тайму оголосили повітряну тривогу. На щастя, пауза досить швидко завершилася. Наприкінці першого тайму господарі все ж відкрили рахунок. Арі Моура обіграв Савіна і шикарним ударом влучив у дальній верхній кут – 1:0. Цей гол точно стане окрасою десятого тура.

На початку другого тайму після потужного удару Богданова довелося рятувати свою команду голкіперу «Металіста 1925». На 53-й хвилині гості все ж досягнули свого. Байдал прострілив, а Пентелейчук переправив м'яч у сітку – 1:1. Після перерви приазовці почали грати агресивніше. У господарів поля після перерви мало що виходило в атаці.

У підсумку, гра завершилася внічию. Харків'яни знову розчаровують власних вболівальників.

МЕТАЛІСТ 1925 – МАРІУПОЛЬ – 1:1
Арі Моура (41) – Пентелейчук (53).
Металіст 1925: Варакута, Капінус (Пасіч, 46), Імереков, Салюк, Кравець, Мафвента, Арі Моура, Чурко (Юрченко, 71), Литвиненко, Борячук (Калитвинцев, 60), Сидоров (Бугай, 71).
Маріуполь: Караващенко, Тєрєхов), Фатєєв, Жовтенко, Харжевський, Богданов (Булгаков, 77), Задоя, Пентелейчук (Биковський, 80), Байдал (Пуди, 66), Савін (Демченко, 46), Зубков (Петренко, 77).
Попредження: Капінус (33), Чурко (69), Салюк (79) – Задоя (37), Демченко (81), Биковський (85).

3 жовтня 2024 17:53