Перша ліга, 6-й тур. Безжальні «Вікторія», ЮКСА та «Прикарпаття»
Ігровий день відзначився одразу трьома розгромами. Цікаво й те, що в жодній із шести пар не змогли забити обидві команди.
Першими продемонстрували м’язи в групі «Б» ЮКСА та «Вікторія». Тарасівці здобули найбільшу звитягу в турі, що проходить посеред тижня, декласувавши аутсайдера «Кремінь». Натомість сумчани каменя на камені не залишили від «Маріуполя», котрий на момент початку поєдинків ішов другим у таблиці.
Завдяки своїм доробкам тріумфатори окупували за собою другу та третю сходинки, а лідерство втримала «Полтава», розписавши безгольову мирову з «Кудрівкою». Звертаємо увагу на щільність – дистанція між командами, які посідають місця з першого по п’яте, складає всього один турнірний пункт один від одного.
Закриє тур у четвер протистояння «Металурга» та «Металіста 1925», що відбудеться на «Славутич-Арені» в Запоріжжі.
Гольовий заспів у групі «А» влаштувало «Прикарпаття», яке ще до перерви тричі засмутило тернопільську «Ниву». Однак далі діло не пішло. Не тільки в івано-франківців, але й в інших двох протистояннях.
Так, «Агробізнес» обмежився лише одним забитим м’ячем, що, не завадило йому закріпитися в голові пелотону зі стовідсотковим результатом після п’яти зіграних поєдинків. А в суперечці між «Минаєм» та «Епіцентром», який крокує другим, уболівальники голів не побачили взагалі.
ГРУПА «А»
11 вересня
ПРИКАРПАТТЯ (Івано-Франківськ) – НИВА (Тернопіль) – 3:0
Голи: Бучакчийський (1), Хома (15), Барчук (29).
АГРОБІЗНЕС (Волочиськ) – ПОДІЛЛЯ (Хмельницький) – 1:0
Гол: Войтіховський (56).
МИНАЙ – ЕПІЦЕНТР (Кам'янець-Подільський) – 0:0
БУКОВИНА (Чернівці) – ХУСТ + : -
ГРУПА «Б»
11 вересня
ЮКСА (Тарасівка) – КРЕМІНЬ (Кременчук) – 5:0
Голи: Кастро (10, 50), Венді (18, 20), Євдокимов (51).
МАРІУПОЛЬ – ВІКТОРІЯ (Миколаївка) – 0:4
Голи: Ульянов (29), Паламар (45, з пенальті), Євпак (76), Данилюк (82).
КУДРІВКА – ПОЛТАВА – 0:0
12 вересня
МЕТАЛУРГ (Запоріжжя) – МЕТАЛІСТ 1925 (Харків)
Турнірні таблиці
11 вересня 2024 18:00