Сьогодні 8 вересня 2024 р.

«Хуст» виграв плей-офф за право грати в Першій лізі

Перший поєдинок двоматчевого плей-офф відбувся на Закарпатті. На 70-й хвилині рахунок відкрив півзахисник хустян Назар Приходько, але на 80-й маріуполець Микита Михайленко результат зрівняв, залишивши суперечку відкритою.

На бориспільському стадіоні «Колос» «Хуст» також вийшов уперед після перерви завдяки влучному удару Вадима Мердєєва. Втім, «Маріуполю» не вдалося знову встановити рівновагу й піти проти статистики суперника, який до цього виграв усі чотири виїзди в 2023 році з загальним рахунком 7:3.

Отже саме підопічні Володимира Циткіна наступний сезон розпочнуть у Першій лізі, а команда Олега Краснопьорова спробує реабілітуватися успішними виступами в третьому за силою українському дивізіоні.

МАРІУПОЛЬ – ХУСТ – 0:1 (заг. 1:2)