Перша ліга, матч 2-го туру. «Чернігів» обіграв «Гірник-Спорт» та претендує на місце у квартеті

У перенесеному матчі другого туру Першої ліги зустрічалися «Гірник-Спорт» та «Чернігів». Гра вже двічі переносилася, але нарешті відбулася. Нагадаємо, що команди мали зіграти минулої середи, але «Чернігів» на гру не приїхав. Гості не мали права втрачати очок, якщо прагнули поборотися за топ-4. Проте, і «Гірник-Спорт» був мотивований, адже команда не перемагає вже дев'ять ігор поспіль.

Футболісти «Чернігова» активно розпочали гру і на десятій хвилині Мирослав Сердюк відкрив рахунок. Для 23-річного захисника це був дебютний гол за «сіверян». До перерви команди більше не забивали.

Здавалося, що розмова з Жабченком у перерві піде на користь господарям, але вже на першій хвилині другого тайму всі питання про переможця матчу були зняті. М'яч у свій актив записав Віталій Ментей.

Таким чином, гра завершилася перемогою «Чернігова» 2:0. У «сіверян» залишаються шанси на чемпіонський раунд , але варто перемагати «Кремінь», який займає 4-е місце та має два очки фори.

ГІРНИК-СПОРТ – ЧЕРНІГІВ – 0:2