Перша ліга, 4-й тур. Епіцентр – Маріуполь 1:0. Дебютний успіх колективу з Дунаївців

«Епіцентр» здобув дебютну домашню перемогу у новому сезоні, здолавши «Маріуполь».

Господарі більше володіли м'ячем, але приазовці за можливістю тікали у непогані контратаки. За першу годину гри із цікавинок майже немає що згадати. У заключні 20 хвилин «будівельники» затискали свого суперника все більше. Вже й каркас грав на користь гостей, коли Шевченко зі штрафного влучив у ліву стійку. Розв'язка настала на заключній хвилині основного часу: Владислав Кристін, який вийшов на поле з лави запасних, виконав простріл до воротарського, де інший резервіст, Барбоса, у боротьбі замкнув цю передачу.

Для «Епіцентра» це третя перемога в сезоні. У «Маріуполя» за чотири зустрічі у активі лише одна нічия.

Дунаївці. Стадіон: «Колос»
ЕПІЦЕНТР – ФСК МАРІУПОЛЬ – 1:0
Гол: Барбоса да Сілва Клоудіней (90+1)
Епіцентр: Сергій Чорнобай, Олександр Жмуйда, Степан Григоращук, Євген Шевченко, Олександр Чепелюк, Сергій Стень (Барбоса да Сілва Клоудіней 46), Андрій Беженар (Станіслав Крістін 90+2), Микола Миронюк (Юрій Глущук 46), Тарас Пучковський (Владислав Крістін 57), Владислав Мороз, Максим Гірний (Руслан Буряк 68)
ФСК Маріуполь: Павло Кравцов, Петро Харжевський, Євген Скиба, Іван Мочевінський, Дмитро Павліш, Ігор Биковський (Микита Михайленко 53), Дмитро Пентелейчук (Єгор Булгаков 82), Олександр Чернецький, Ярослав Доброхотов, Богдан Гора (Гліб Літюк 61)
Попередження: Владислав Мороз 9, Максим Гірний 63, Сергій Чорнобай 90+4