Перша ліга, 8-й тур. «Оболонь» іде у відрив

У неділю було зіграно ще чотири матчі у другому українському дивізіоні. Центральний відбувся у Бучі, де лідер група А «Оболонь» приймала свого переслідувача ЛНЗ із Черкас. Підсумок – мінімальна перемога «пивоварів», які відірвалися у турнірній таблиці на три очки.

Гра мала розпочатися о 13:00, але через повітряну тривогу початок зустрічі був відтермінований.

На початку зустрічі команди приглядалися одна до одної. Було багато боротьби, але без просування уперед. Більше володіли м'ячем кияни. І саме підопічні Іващенка створили перший гольовий момент. Після подачі з кутового Данило Карась пробив вище воріт.

Після середини першого тайму стандарт все ж приніс користь номінальним господарям. Слободян навісив, а Артем Тєрєхов в один дотик переправив м'яч у верхній кут воріт – 1:0. Таким чином, булла прервана «суха» серія ЛНЗ , яка до туру складала 470 хвилин.

З кожною хвилиною перевага «Оболоні» ставала все більш відчутною. Високий пресинг киян змушував черкащан помилятися.

На початку другого тайму черкащани більше володіли м'ячем, але пройти захист «Оболоні» так і не вдавалося. Кияни дуже добре підготувалися до гри, розібрали сильні і слабкі сторони свого опонента. Підопічні Іващенка грамотно збивали темп гри. Завершували зустріч гості у меншості, адже Галенко за короткий проміжок часу отримав два попередження.

Група А

14 жовтня

ПОЛІССЯ – ПРИКАРПАТТЯ – 2:0
Голи: Нестеров (4), Козак (27)
На 74-й хвилині через друге попередження був видалений Владислав Бучакчийський («Прикарпаття»).