Сьогодні 22 червня 2026 р.

До «Оболоні» повернувся півзахисник, який грав у Польщі

«Оболонь» оголосила про повернення півзахисника Дмитра Олійника. Креативний гравець, що з весни виступав у польському «Аліті» (Ожарув), уклав нову угоду зі столичним клубом. Вона розрахована до 30 червня 2023 року.

«Міг, звичайно, залишитися в Польщі, – каже Дмитро. – Проте із сім'єю вирішили повернутися додому. Не останню роль у цьому зіграла пропозиція від «Оболоні». Задоволений тим, що знову гратиму за киян».

Додамо, що в сезоні 2021-22 Олійник провів за «Оболонь» 9 матчів (0 голів) у першій лізі.

29 липня 2022 21:27







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Перша ліга-2025/26, 30-й тур. ТОП-5 голів

 

10 червня 2026 12:00

Найкращий гол 29-го туру Першої ліги

 

27 травня 2026 08:00

Перша ліга-2025/26. ТОП-10 голів першої частини сезону

 

30 грудня 2025 09:30