Сьогодні 15 вересня 2025 р.

Первая лига, 21-й тур. Анонс матчей субботы

Клуби першої ліги стартують у весняній частині змагань після більш як тримісячної перерви. Зважаючи на те, скільки зіркових прізвищ поповнило клуби, очікується дуже запеклі і статусні протистояння у завершальній частині сезону 2016/17. Йдеться як про верхню частину турнірної таблиці, так і її підвалин.

18 березня 2017 рік. 15:00. м.Київ. «Оболонь-Арена».
«Оболонь-Бровар» – «Полтава»
Арбітр – Юрій Іванов (Донецька область)
Перше коло – 1:1
Дискваліфіковані: Продан – немає

Статусне протистояння минулорічного бронзового призера та учасника чвертьфіналу Кубка України. Наразі суперники ще й сусідять у турнірній таблиці, причому, «Оболонь-Бровар» випереджає полтавців лише на три очки, які гості втратили через штраф від КДК. У матчі проти полтавців господарям не допоможе провідний форвард Продан.

Полтавська команда проходила підготовку вдома, організувала турнір на Кубок Пожечевського,який вже став традиційним (ФК «Полтава» став четвертим), а от «Оболонь-Бровар» взяла участь у Меморіалі Закарлюки, лише в серії післяматчевих пенальті поступившись трофеєм господарям турніру – «Арсеналу-Київ».

18 березня 2017 рік. 14:00. м.Маріуполь. Стадіон «Іллічівець».
«Іллічівець» – «Арсенал-Київ»
Арбітр – Володимир Міланич (Миколаїв)
Перше коло – 3:0
Дискваліфіковані: немає – немає

Лідер турніру стартує з домашнього матчу проти «Арсеналу-Київ». Зрозуміло, що після переконливої перемоги в першому колі (3:0 в Борисполі) маріупольці будуть фаворитами протистояння, утім, «Арсенал» провів переконливі збори й вперше в історії виграв Меморіал Закарлюки, який він організовував і проводив. Гості сподіваються нав’язати боротьбу навіть «Іллічівцю», який з низкою досвідчених новачків лишається фаворитом сезону.

18 березня 2017 рік. 16:00. м.Миколаїв. Центральний міський стадіон.
«Миколаїв» – «Інгулець»
Арбітр – Олександр Дєдов (Житомир)
Перше коло – 0:1
Дискваліфіковані: немає – Немтінов

Першим клубом ПФЛ, який цього сезону й за останні роки кваліфікувався у півфінал Кубка України, став якраз МФК «Миколаїв». Тут доречно нагадати, що на шляху до історичного досягнення миколаївці здолали, в тому числі, й петрівців.

У складних турнірних взаєминах між двома клубами є важлива обставина: у першому колі «Інгулець» здолав «корабелів», а єдиний м’яч забив Нвамора з передачі Алексанова, який взимку опинився якраз у стані миколаївців.

Посідаючи 12-е місце, «Миколаїв» лише на одне очко випереджає «Інгулець». Тож навіть без дискваліфікованого новачка Немтінова петрівці спробують взяти максимум у протистоянні проти одного з головних конкурентів.

18 березня 2017 рік. 14:00. м.Охтирка. Стадіон «Нафтовик».
«Нафтовик-Укрнафта» – «Гірник-Спорт»
Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Перше коло – 1:0
Дискваліфіковані: Бояринцев, Циколія – немає

«Нафтовик-Укрнафта» проведе вже другий матч сезону цьогоріч. Поразка в перенесеній зустрічі з «Вересом» вартувала охтирській команді двох гравців – дискваліфіковані провідні оборонці Бояринцев та Циколія, тож гра стане випробуванням глибини складу чвертьфіналістів Кубка України.
Що стосується гостей, то оновлений «Гірник-Спорт» зіграє під керівництвом нового головного тренера. Сергій Пучков задіяв, зокрема, екс-охтирця Разуваєва.

18 березня 2017 рік. 15:00. м.Черкаси. КП «Центральний стадіон».
«Черкаський Дніпро» – «Скала»
Арбітр – Олександр Павлюк (Київ)
Перше коло – 0:0
Дискваліфіковані: немає – Білоус

Офіційний дебют Вадима Євтушенка припав на матч проти «Скали». Стрийська команда, оптимувавши взимку склад, не зможе розраховувати не лише на низку недавніх лідерів, які полишили «Скалу», а ще й дискваліфікованого захисника Білоуса.

«Черкаський Дніпро», навпаки, обійшовся лише точковими змінами у складі, тож на зіграності постарається взяти своє й реабілітуватися за нічию в першому колі в Стрию. Не забуваймо: «Черкаський Дніпро» був рейтинговим лідером перед новим сезоном як срібний призер минулого чемпіонату.

18 березня 2017 рік. 17:00. м.Харків. «Сонячний».
«Геліос» – «Десна»
Арбітр – Володимир Копієвський (Кропивницький)
Перше коло – 1:1
Дискваліфіковані: Глушицький – немає

Безумовно центральний матч туру – протистояння четвертої та третьої команд поточної першості. Наразі «Геліос» відстає від чернігівців на п’ять очок, і у випадку невиграшу втратить хорошу нагоду скоротити до мінімуму цей розрив.

Що ж стосується «Десни», то їй на руку дискваліфікація основного оборонця господарів Глушицького, а також той факт, що «сіверяни» добре знайомі з харківським стадіоном, адже через реконструкцію власного стадіону вже гостювали в цьому місці й навіть проводили тут умовно домашні матчі.

18 березня 2017 рік. 14:00. м.Вараш, Рівненська область. Стадіон «Ізотоп».
«Верес» – «Колос»
Арбітр – Олександр Шандор (Львів)
Перше коло – 1:2
Дискваліфіковані: Лебедь – Козир

«Верес» після перемоги над охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою» наблизився до лідера на відстань перемоги (при двох очках різниці кожна осічка «Іллічівця» при виграші рівнян дасть їм змогу очолити таблицю).

Утім, «Колос» – складний суперник, який минулого сезону завоював золоті медалі при срібних у рівнян. «Верес» і вже в нинішньому сезоні двічі протистояв ковалівцям, на кубок їх обігравши, а в чемпіонаті зазнавши поразки.

Ковалівці не так давно повернулися з зарубіжних зборів і з кількома серйозними новачками сподіваються давати бій навіть більш успішним претендентам на медалі. «Колос» має дискваліфікацію у вигляді основного захисника Козиря, утім, взимку оголошувалося, що він завершує виступи за ковалівців і переходить у клубі на нову відповідальну роботу.

18 березня 2017 10:04







Коментарі


Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Реєстрація, Вхід



Поділитися

Перша ліга-2025/26, 5-й тур. ТОП-5 голів

 

11 вересня 2025 12:00

Перша ліга-2025/26, 4-й тур. ТОП-5 голів

 

03 вересня 2025 11:00

Перша ліга-2025/26, 3-й тур. ТОП-5 голів

 

27 серпня 2025 16:00